Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H Trambulin (Visa Electron)...

K&H Trambulin (Visa Electron) vagy Cibezz (Maestro Unembossed vagy Visa Elcetron ill. hozzá internetkártya)?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és bankszámlát kéne nyitnom jövő héten. Melyik legyen és milyen kártyával? Interntes vásárlásra használnám külföldön is. K&H jobb lenne, mivel az van a lakóhelyemen, CIB csak a szomszéd városba, ahova suliba járok. Vélemény? Ha apum K&H-s és pénzt akar utalni pl. a Cib-re, akkor mennyit vonnak le?(gondolom bankon belül ingyenes)
2012. febr. 18. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Te tetted fel az előző ilyen kérdést is? A belföldi átutalás ingyen van, de egyszerűbb ha faterod a kezedbe nyomja a pénzt és te magad fizeted be, feltéve hogy a Cib-et választod végül.
2012. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem én voltam.
2012. febr. 18. 13:48
 3/5 A kérdező kommentje:
És a Trambulinos Visa Electron-nal tudok paypalt használni? Vagy át kell utalnom a számlára? Illetve egy hagyományos boltban(McDonals, Spar) elfogadják ezt a chippes kártyát?
2012. febr. 18. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Visa Electronnal nem tudod használni a Paypalt. Ahhoz internetkártya kell. De a Paypalt tudod használni kártya nélkül is, sima belföldi átutalással. Bár én ezt nem kedvelem, mert lassú.

Hagyományos bolti fizetésre és ATM használatra alkalmas a Visa Electron. Bel- és külföldön egyaránt.

2012. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor remélem rá tudom venni a szüleim a CIB-re, mert a K&H-nál internetkártya sincs.
2012. febr. 18. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!