Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az AppStore-ra regisztrálok...

Ha az AppStore-ra regisztrálok ott 3 bankkártya típust ír a Visa-t MasterCardot meg egy számomra ismeretlent. Ha nekem Maestro kártyám van és kipipálom a MasterCardot majd beírom ugyanúgy a számlaszám akkor el fogja fogadni vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell, hogy az internetes fizetéseknél elsősorban DOMBORNYOMOTT BANKKÁRTYÁKAT fogadnak el a bankok...


(A bankkártyán kidomborodnak a feliratok, számok.)


Némely esetben a bankkártyát kiadó bank engedélyezheti a bankkártya internetes használatát is (Pl. az OTP Visa Electron ilyen) ezt a bankodtól megtudhatod...


Én úgy tudom, hogy a Maestro nem használható a neten!


Amúgy a weboldalon sem fogja elfogadni a rendszer a Maestro bankkártyád számát, mert a bankkártya-számban benne van a típusa, már beíráskor ki fogja írni, hogy ez nem megfelelő... 8-[

2010. nov. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Habár a Maestro a Mastercard leányvállalata, a rendszer nem fogadja el azt, hogy kipipálod a Mastercardot és beírod a Maestrót.
2023. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!