Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior 14-18 éveseknek,...

OTP Junior 14-18 éveseknek, írnátok róla? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van valami költség? Azt tudom,hogy havi díjat nem kell fizetni!! De valami más fajta költség,már csak ezért is mert ha nincs akkor nekik nem érné meg ha ingyen lenne!! Vagy ha sokszor nyúlok a kártyához akkor von le valamennyit? Éves díja esetleg,ha van mennyi?
2012. febr. 22. 16:51
 1/1 anonim válasza:
nekem is ilyen számlám van.azt hiszem nyitáskor sincs semmi kötelezően fizetni rá meg ilyenek.a számlavezetési díj ha jól e,lékszem valami 450ft/ÉV!!kártyával való fizetéskor nem vonnak semmit,de pl tanácsolnám,hogy ha van netetek akkor kérjétek az otp direkt-et,ez egy szolgáltatás,otthonról is be tudsz lépni a számládra,a rajta lévő összeget is meg tudod nézni,utalni tudsz otthonról ami lényegesen olcsóbb,mintha fiókból utalnál,ha jól tudom akkor ez díjmentes amég junior számla van,de erre kérdezz rá a fiókban. szülői aláírás kell a megnyitáshoz,ha nincs 18.
2012. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!