Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az ilyen provident levél nem...

Az ilyen provident levél nem jelent jót ugye?

Figyelt kérdés
Nagy sárga háromszög van rajta fekete felkiáltó jellel. Nem nézem meg, az már BTK kategória lenne, így elköltözött felirattal bedobom a legközelebbi ládába, mert az előző tulaj egy rakás banki levelet kap, csak kíváncsi vagyok, mert így ránéztem, aztán úgy voltam vele, hogy na anyám, ebben biztos nem jó hírt közölnek veled.
2012. febr. 24. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
DM levél, hogy jogosult ujra hitelt felvenni :)semmi más nincs benne
2012. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nocsak, eddig csak sima providentesek jöttek neki, most jött ez a szép felkiáltójeles boríték.
2012. febr. 24. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
A provinál, ha még nehezen is, de kifizeted a hiteled, már ajánlják is a következőt.
2012. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik még ez az uzsorás cég? És van, aki igénybe veszi a hitelüket? Szánalmas.
2012. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ó ha látnád mi mindent igénybe vett. Közben meg mi mindent nem fizetett ki!
2012. febr. 24. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Létezik még ez az uzsorás cég? És van, aki igénybe veszi a hitelüket? Szánalmas" semmi uzsora nincs benne, némelyik áruhitelnek rosszabbak a visszafizetési feltételei...persze ehhez el kéne olvasni az áfsz-t, hogy tudjad...
2012. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Némelyiknek lehet, de nem ez a jellemző.
2012. febr. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Némelyiknek lehet, de nem ez a jellemző."


nem sok különbség van pedig ;)

2012. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!