Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP vagy Erste lakás-előtakaré...

OTP vagy Erste lakás-előtakarékosság?

Figyelt kérdés
HOl rugalmasabbak? Mintha az OTP-nél több lenne a kamat. Kinek van tapasztalata?
2012. febr. 27. 14:28
 1/2 Szentirmainé ***** válasza:
Az OTP elég nehézkes bank. Én az Erstét javasolnám.
2012. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szmija ***** válasza:

Hát ez elég nehéz kérdés...! Igazából én egyiket se mondanám valami jónak, de a Fundit se.

Igazából az a kérdés, hogy miért is érdekel ez...? Feltételezem, hogy szándékodban áll kötni, ismételten feltételezem, hogy lakáscélra, esetleg hitelre szánod. Viszont én nem feltétlen ebben gondolkodnék a helyedben. Vannak ennél sokkal "jobb"/relatív/ termékek, megoldások is erre a célra, ha gondolod össze tudlak hozni egyik ismerősömmel, aki tud neked abban segíteni, hogy mit-miért lenne érdemes ezek helyett elindítani, hogy te se járj rosszul. Nekem is ő segített választani/ingyen .9/, és el is intézte helyettem a papírmunkát. Ha érdekel és rá szánsz 1-2 órát, akkor szólj és jelzem felé.

2012. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!