Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A K&H Visa Electron bankkártyá...

A K&H Visa Electron bankkártyánál minuszba lehet vinni a kártya összegét?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a A K&H Visa Electron bankkártyánál minuszba lehet-e vinni a bankkártya összegét.

Pl. ha érkezik rá 30.000 HUF, akkor vehetek le vele 50.000ret?

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. márc. 2. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs hozzá hitelkeret, akkor nem.
2012. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ credit vagy debitkártya,éshogy van a folyószámla hitelkeret hozzá
2012. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Először is ez attól függ, hogy van-e jóváhagyott hitelkereted, azt meg, hogy mennyit tudsz levenni, tehát , hogy mekkora a hitelkereted azt is a bank dönti el.

Amennyiben hitelkeretre lenne szükséged keresd meg a számlavezető bankod, ott bővebb információval fognak szolgálni!

2012. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez sima betéti kártya, tehát nem.
2012. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a válaszokat, Én is ezekre gondoltam, csak az OTP-nél a sima betéti kártyát le lehet minuszra terhelni, azért gondoltam, hogy ezt is lehet ...
2012. márc. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!