Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kell az urológushoz...

Mit kell az urológushoz vinni? Pénzbe kerül? Kell TB-kártya? Beutaló? Be kell jelentkezni? Mit kell csinálni? :S

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit kell az urológushoz vinni? A farkadat.

Pénzbe kerül? Ha magánrendelés igen, egébként nem.

Kell TB-kártya? Kell.

Beutaló? Az nem, minek kőne?

Be kell jelentkezni? Bé kell biza!

Mit kell csinálni? Vérni -> bemenni -> elmondani miabajod -> kijönni -> hazamenni.

2011. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*várni
2011. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló 14 éves kortól lehet egyedül menni.Simán megnézed mikor rendel és leülsz kivárod a sorod,ha kell akkor sorszámot húzol.Ha magánorvoshoz mész csak annál kell fizetni általában 8000 Ft körül van,de ott tuti hogy normálisan fognak bánni veled.Vidd a tb-d természetesen.Bemész,elmondod a problémádat mi az ,mikortól áll fenn a bajod.Utána van egy vizsgáló pavilon oda küld a doki ott le kell venni a boxerod és megvizsgál.Nem tudom mi a bajod,de az általános vizsgálat,a herék körbe tapogatása,a fityma hátrahúzása szokott lenni.Persze a vizsgálat a problémádtól függ.
2011. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magán orvosnál be kell jelentkezni és időpontot kapsz,de ha sztk-s rendelésre mész ott nem mindig szükséges a bejelentkezés telefonon.
2011. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ha férfi az orvos,sőt jobb,saját nem előtt könnyebb letolni,az cikisebb ha ott van egy öreg,vagy középkorú nő legalábbis nekem,vagy több nő és azok fogdosnak,meg húzkodnak.De mi a problémád?lehet tudnánk írni kb mire számíts.
2011. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, nem vagyok egy nagy Gyakorikerdesek-es kommentáló, így nem tom hogy hogy kéne választ irnom a kommentekre, de a lényeg azaz hogy én vok a kérdező :)

Tehát, 15 éves vagyok, és annyi a bajom hogy szerintem egy pattanás van a péniszemen. Nem fáj, viszont ha nyomkodom /erősen/ akkor sokkal jobban fáj mint a síma bőr. nagyra megdagad, és kiújjúló, és gombostű nagyságnyi gumó van a belsejében/ valszeg ez a betegség forrása, a többi-ami naggyá teszi- az csak bőr, vagy a szervezetem védekezése/

Már egyre kisebb lesz, 2 napja jött ujra elö, eddig is magától elment 1 hónapon belül, de mostmár ki szeretném vizsgáltatni. Érdekes hogy 2 napja jelent meg, akkor óriási volt, mostmeg már fele/harmadakkora, de még igy is elég zavaró

valami ötlet hogy mi lehet?

2011. jún. 2. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem valami gombás fertőzés,nem tudom,na az van hogy google-ba írd be orvostudakozó ott találsz urologust akinek tudsz írni.De nem nyomkodj,szúrkáld,de menj el urológushoz vele.
2011. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Németh Fruzsi válasza:

Ilyen problémával még bőrgyógyászhoz is fordulhatsz.

Fontos kérdés, hogy ez a pötty, kinövés vagy bárminek nevezzük, hol helyezkedik el a péniszeden? A tövénél vagy mondjuk a makk alatt? És hogy létesítettél-e olyannal szexuális kapcsolatot (védekezés nélkül) akinek elképzelhető, hogy valamilyen betegsége van?


A a péniszed tövénél van, akkor valószínű semmi komoly.


Esetleg ha voltál már urológusnál vagy bőrgyógyásznál leírhatnád, hogy ő mit mondott, ezzel is segítheted a többieket. Ha még csak menni fogsz, ugyanígy később megteheted ezt.


Egy bőrgyógyász :)

2011. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!