Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fedezethiány miatt, hogyan...

Fedezethiány miatt, hogyan tudta levonni az összeget?

Figyelt kérdés
Példa:egyenlegem 4350Ft és egy áruvásárlási hitel törlesztőrészletét nem tudták levonni ami 7333Ft.Tettem a számlára úgy,hogy 7414Ft lett.Van egy másik csoportos beszedési megbizás,lakásbiztositás amivel 3 havi részlettel voltam elmaradva.Aminek az összege 7850Ft.De az ők le tudták vonni.Igy most -436Ft-ban vagyok.
2012. márc. 15. 15:29
 1/1 anonim válasza:
Mert vannak olyan bankok amik - ba is tudnak pl nekem van egy kártyám amin 0 ft van és le vehetek rolla -100 ezret de azt vissza kell adni amig nulla lessz megint persze jőnnek a kamat stb. Egyszóval a bank tudja hogy te azt ugyis vissza kell tedd hanem biróságra kerűl a dolog, nem mindegyik bank add ilyen bank kártyát általában ha megbiznak hogy jó fizető vagy stb kapsz ilyen lehetőséget hogy bármikor pénzhez juthas ha gondok vannak.
2012. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!