Melyik bank felel meg az alábbi követelményeknek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olyan bankot keresek, ami megfelel az alábbi kritériumoknak: a havidíj ne legyen több 500 Ft-nál, legyen ingyenes netbank, és a kártyát ne postán küldjék, hanem át lehessen venni bankfiókban.

Ami kizárva: Erste, OPT, Citi, Budapest Bank.

Értetlenek kíméljenek. Köszönöm.


2012. márc. 20. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A PSZÁF oldalon van bankszámla-összehasonlító, nézd át és válassz.
2012. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
unicredit bank..Én elégedett vagyok vele.
2012. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem minden banknál találsz ilyen csomagot.

nekem ami van:

unicredit,ingyen számlavezetés, ingyen kártya, korlátlan ingyen saját ATM,korlátlan ingyen utalás bankon belül, internetbank (az mindenhol ingyenes) természetesen átveheted akártyát a bankban is.

2012. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első hozzászóló. Abban reménykedtem, hogy írásom stílusából kiderül, hogy az értelmi képességem meghaladja egy, az autó hűtőrácsán szétnyomott undorító bogár szintjét, de látom, tévedtem.

Te is tévedsz, ha azt hiszed, hogy az általam írt kritériumok mindegyike ellenőrizhető a PSZÁF honlapján szereplő táblázatból.


Az utolsó két hozzászólónak köszönöm a tippet.

2012. márc. 21. 08:39
 5/10 anonim ***** válasza:

én ugyan harmadik vagyok, nem az első,de azokkal az értelmi képességekkel mégis baj lehet,hiszen mindezek valóban összehasonlíthatóak a PSZAF honlapján

[link]

2012. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor kedves "én ugyan harmadik vagyok, nem első", legyél kedves, mutass rá nekem, ostoba, értetlen embernek, ezen belül hol találok arra vonatkozó információt, hogy a bankkártya átvétele megoldható-e a bankfiókban, és nem csak posta útján kaphatom meg.
2012. márc. 21. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:
írtuk, hogy az minden bankban megoldható...
2012. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Raiffeisen-nél voltam bent, ott közölték, hogy csak postán küldik.


Egyébként "szerintem minden banknál találsz ilyen csomagot." Ez igen, volt róla szó, de a kártya átvétele nem csomag, hanem bankfüggő.

2012. márc. 21. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, érdekes beszélgetés alakult ki.

Nem értem, a posta miért ilyen fontos egy bankszámlánál, de szerintem csináld úgy, hogy kiválasztod a neked tetsző számlákat, és azoknál megkérdezed a postázást. Tényleg, miért nem jó a posta? Adj meg levelezési címet, ha nem akarod otthonra kapni valami miatt.

2012. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, és felesleges.


Azért, mert a lakás, amiben lakunk, nem csak a mienk, hanem van még pár tulajdonos - mind rokon, de... mindegy -, aki itt lakik. Hosszú. A lényeg, hogy egyéb okok miatt nem tudok otthon ülni egész nap, lesve a postást, hogy hozza-e a levelet, a "kedves" rokonban meg nem bízom meg.

Ennyi. De szerintem a kérdés, pontosabban a válasz szempontjából egyáltalán nem releváns, hogy miért szeretném a bankban átvenni. Levelezési címem pedig ugyanaz.

2012. márc. 21. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!