Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal bankkártya nélkül?

Paypal bankkártya nélkül?

Figyelt kérdés

Ha nincs bankkártyám, csak számlaszámom, akkor tudok utalni paypal-ra pénzt?


Ha mindenképp kell bankkártya, akkor diákként hol érdemes csináltatni?



2012. ápr. 15. 14:28
 1/3 anonim válasza:
az első kérdésre sajnos nem tudom a választ, én minden esetre csináltattam hozzá kártyát. otp-nél juniort igényeltem, teljesen ingyenes
2012. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz, akkor lehet az lesz, eddig a CIBEZZ-t néztem ki, de ott ha jól tudom nem dombornyomott kártyát adnak, ami ha jól tudom sokkal kevesebb helyen elfogadott, és lehet Paypal-ra sem tudnék utalni.


Amúgy ha csináltatok bankkártyát utána hogy tudok paypal-ra utalni?

Be kell menni a bankba, rárakni a számlára annyi pénzt, amennyit akarok, aztán csak meg kell adni az adatokat a Paypal-nek és már megy is?

2012. ápr. 15. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:

A Paypal simán elfogadja a dobornyomás nélküli kártyákat, és más internetes oldalak is (a Maestro kártya kivétel).

Ha nincs kártyád, de van bankszámlád, (ami furcsa a mai világban), akkor utalni is tudsz. A Paypal leírja, hogy melyik számlaszámra kell utalni (egy belföldi bankon keresztül megy).

2012. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!