Mit kezdjek a diákhitel fizetési felszólítással?

Figyelt kérdés

Befizetném nagyon szívesen a havi részletet bármikor, de nincs munkám (még közmunka se), mert ahol lakom nincs semmi.


Mit tehetnek, ha nem tudok fizetni? Lassan másfél éve végeztem, de az utolsó havi dh-t lassan két éve kaptam meg.


2012. ápr. 17. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keresd meg őket és egyeztess. Elég jól lehet velük beszélni és kérhetsz haladékot vagy csökkentést időlegesen.

Semmiképp ne linkeld el mert kevésbé lesznek jóindulatúak.

Nekem alapból asszem 4600 volt kb havonta. Munka nélkül még ez is kemény de mondjuk kérsz egy felezést vagy mást.

A lényeg hogy egyezkedj velük.

2012. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kapo1588 ***** válasza:
mi lett a szakmád? tényleg hívd fel őket mindenképp mert lehet velük tárgyalni. aztán szerintem ha a környéteken nincs munka jelentkezz nagyvárosokba.. ma már a munka után kell menni
2012. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Grafikus. Mennék én messzebb is, de ahhoz is kéne egy kis alap.
2012. jún. 6. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!