Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Átutalást várok! Meg tudja...

Átutalást várok! Meg tudja mondani nekem a bankom előre?

Figyelt kérdés

Átutaltak Netbankon keresztül számomra tegnap este (bankzárás után) egy összeget, ami ma még nem jeelnt meg a szánmlámon. Ma reggel tudta az utalást indító bank elindítani az utalást, viszont - elvileg - holnap reggel már a számlámon kéne élenni az összegnek!

A kérdésem csupán az lenne, hogy ha ma bemegyek a saját bankomba, meg tudom-e kérdezni, hogy az utalás jelen van-e (még nem könyvelt tranzakcióként), s tényleegsen meg fog-e érkezni holnap? Fontos lenne a válasz, köszi!



2012. ápr. 19. 13:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákért, csak idegennyelvű a billentyűzet és szokatlan!
2012. ápr. 19. 13:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ameddig nem látszik a számládon a pénz addig nem tudják megmondani. De 2-3 nap és megérkezik biztos!
2012. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De elvileg látniuk kéne, hogy erről a napról utalást indítottak, csak van ennek egy törvényi oldala, ami meghatározza az adatfeldolgozást, illetve a jóváírást!

Már várom a júliusi hónapot, ahol ígéretet kaptunk, hogy 3 órán belül a számlán lesz az elutalt pénz (teljesen mindegy milyen bankok között)! :)

2012. ápr. 19. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Hiába mész be a bankodba, amíg nincs ott a pénz, addig nem tudnak semmit mondani...

Úgysem tudsz semmi mást csinálni, csak VÁRNI TÜRELEMMEL!

Ha türelmetlen vagy, azzal nem lesz gyorsabban a számládon a pénz!...


Készülj fel a legrosszabbra (hogy a pénz nem érkezik meg holnap, hanem csak hétfőn) és akkor kellemes meglepetés lesz, ha holnap mégis a számládon van...


Készülj a legrosszabbra (hogy a pénzt csak hétfőn kapod meg)!...

2012. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elvileg holnap mindenképpen meg kéne érkeznie! Csak jó lenne előre tudni, mert küldeményt kéne feladnom, s akkor az is megérkezni az illetőnek a holnapi nap folyamán...
2012. ápr. 19. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Valamit kifizettek neked és annak az árát várod a számlára, ezért cserébe postázod neki a cuccot?...


Azt javaslom, mindenképpen várd meg a pénz megérkezését, mert kellemetlen meglepetés érhet...


Ha én így vásárolok (Vaterán, TeszVesz-en) akkor átutalásnál képernyőképet készítek az átutalásról, hogy lássa az Eladó : átutaltam a pénzt X-napon, Y-órában...

Ezt el szoktam küldeni az Eladónak, ennek ellenére mindig megvárják, hogy megérkezzen a számlájukra a pénz, mert CSAK AZ A BIZTOS!...


Semmi nem történik, ha az átutaló csak hétfőn kapja meg a cuccot, nem áll meg attól a Föld forgása!... :-))

2012. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet abban, hogy érdemes megvárni, csak én szeretem a gyorsaságot, s volt már példa arra is, hogy egyidőben kaptam meg a pénzt a vásárló pedig a terméket! Nem szabad általánosítani, nem mindenki veri át a másikat! Ettől függetlenül most meg fogom várni, míg ténylegesen megérkezik a pénz!
2012. ápr. 19. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Holnap meg kell érkezzen.
2012. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megérkezett a számlámra a várt utalás, köszönöm a segítségeket!
2012. ápr. 20. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!