Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy van ez? Amikor pénzt...

Hogy van ez? Amikor pénzt rakok a bankkártyámra, akkor az a pénz megduplázódik?

Figyelt kérdés
Ugye ha bemegyek a bankba, oda adom a kéz pénzt, amit az ott ülő elvesz, eltesz, majd az én virtuális egyenlegemen megjelenik az az összeg, amit én le tudok venni egy automatából és így ismét kp lesz belőle?! Akkor ez a pénz "megduplázódik"? Mivel a nőnél van amit én oda adtam, ő pedig nekem csak virtuálisan adott pénzt, mivel bankkártyámra töltöttük az egyenleget, de én abból ismét pénzt tudok csinálni, az az kézzelfoghatót!

2012. ápr. 20. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Első kérdésem: Te hány éves vagy?


A másik dolog: te a bankautomatában lévő készpénzből kapsz, nem azzal gyártod, nyomtatod a pénzt, hogy felveszed. Vagyis a kinyomtatott bankjegyek számát ezzel nem változtatod meg.

2012. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A bankkártyádon és másokén sincs pénz egy fillér sem. Csak a bankszámládon van,arra töltötte fel a pénztáros az egyenleget,és arról vehetsz fel vagy bankkártyával vagy a bank pénztárából készpénzt!
2012. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A bankszámla kb. olyan, mintha lenne egy papírod, hogy megőrzésre odaadtad a pénzedet a banknak. Amikor bankkártyával felveszed a pénzt, az olyan, mintha visszakérnéd.
2012. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bízok benne, hogy ez egy FAKE kérdés. Elég szomorú lenne ha ilyen ostoba emberek lennének.
2012. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%
az epic fail
2012. ápr. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden bankszámlához tartozik egy külön széf. Amikor befizetsz, rögtön abba rakjàk a pénzed, amikor pedig felveszed, egy a gumimaciékhoz való vasúton eljuttatják a pénzt az automatához. Egyszer próbáld ki, írd rá az ezresre hogy kenyérre kell, és a boltban legközelebb csak kenyeret tudsz venni bankkártyával.
2012. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy üzleti érzékkel vagy megáldva. Mindenképp vállalkozz! :D
2012. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bankok tényleg tudnak a semmiből pénzt csinálni, de ez nem az az eset. Lehet hogy olvastál valahol a bankok hitelezési gyakorlatáról, és összekeveredtek a fejedben a dolgok.
2012. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
HATALMAS a kérdező :D
2017. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!