Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelt szeretnék felvenni,...

Roolii kérdése:

Hitelt szeretnék felvenni, tud (na) valaki ajánlani egy tanácsadót vagy közvetítőt aki ebben jártasabb mint én?

Figyelt kérdés

Szabad felhasználásra kellene nekem pénz.

Csak azt sem tudom hol kezdjem, melyik bankhoz menjek? Meg ilyesmik...



2012. ápr. 18. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezd itt, mivel van internetelérésed.

[link]

2012. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos az oldal szabályzata tiltja, hogy itt hiteltanácsadó ajánlja magát. Így hiába vagyok mondjuk esetlegesen én hiteltanácsadó, nem mondhatom, hogy az vagyok és keress engem, mert a moderátor ez esetben törölné a válaszom...


Viszont induljunk az elejéről. Mennyit ér az ingatlan, ami a fedezet lenne? hol helyezkedik el? Tégla vagy vályog?

Mekkora hitelt szeretnél? Milyen futamidőre?

Több, mint 6 hónapja van határozatlan időre szóló jövedelmed?

egyedülálló vagy és egyedüli adós lennél? mennyi az igazolható nettó jövedelmed?

van valamilyen fizetési kötelezettséged, amit havonta fizetsz? eltartott családtagok száma?


fenti adatok ismeretében lehet Neked kalkulálni.

2012. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!