Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Részegen vettem föl a providen...

Részegen vettem föl a providenttől 250 ezer forintot és nem tudom fizetni micsináljak?

Figyelt kérdés
még munkámsincs
2012. ápr. 23. 16:54
 1/10 anonim válasza:
ha nincs munkád hogy vetted fel a hitelt?
2012. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Álehándró, tésókám, a rák egyekija beledet! Há úgy kéll néked, mé nem mentí inkább eggy tisztességes uzsorásho?!

Ammost eetörné ja kezed oszt ee lenne intízve.

2012. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell csinálnod semmit.Majd ők küldik az adósságbehajtókat. Ők tudják mit kell tenni. Csak sodródj az árral és minden jó lesz. NEKIK
2012. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben berúgnék: 250 ezerből nagy bulit lehet csapni:)
2012. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mondtam a palinak hogy holnap adok munkáltatoit(ekkor részeg voltam)de másnap már hozta a pénzt
2012. ápr. 23. 23:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés. Az ügynök nem ad ki pénzt munkáltatói nélkül, mert azt rajta hajták be.
2012. ápr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pedig adot.azt mondta hogy számítogépbe betáplálja az adatokat és az kiadja hogy kaphat e az ügyfél hitelt és ha igen mennyit én az elözö nunkahelyemet mondtam hogy ott dolgozom és enyi elég vót neki
2012. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ügynök is be volt rúgva mint Te! Eleve nem is ad 250 ezer forintot, ha 200 ezres fizetést igazolsz akkor sem.

Nekem nem adott csak 70 ezret a 178 ezer forintos fizetésemre, és mig azt vissza nem fizettem, egy fityinget sem adott!!! Milyen sz.ar cég ez a provident, vagy itt minden ügynök csal???

A barátnőmnek minimálbérre rögtön kiadtza a 180 ezres kölcsönt! Mikor betelefonáltam nekik, hogy hogy van ez, akkor lecsesztek, hogy őket nem érdekli az ismerősöm, ennyit adnak punk-tum! Na szépen vagyunk

Csalók ezek is mint a bankok. Egyébként ők pénzügyi szolgáltatók, és nem bank. Hiába pattognak! Még behajtó cégnek sem adhatják az adóságot el, örülnek aha visszafizeted. Van aki 100 forintjával fizeti, nem tud vele mit csinálni!!!

2012. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Még behajtó cégnek sem adhatják az adóságot el"


He...?

Még én is eladhatom a követelésemet behajtó cégnek, ha mondjuk a szomszéd Józsi tartozik nekem 1 millával.

Feltéve ha találok olyat, amelyik hajlandó megvenni.

2012. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ugyan honnan vetted ezt a "nagy tudást"???????????
2012. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!