Visszakapom a pénzt?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy az interneten volt egy otthonról végezhető gépelési munka. 600 ft kért valami csomagért és volt egy bank számla szám meg egy cím. Később utána kerestem és rájöttem, hogy átverés. Volt az e-mailbe egy bank számlaszám és egy cím. Na már most én a címr eküldtem egy rózsaszín csekken de gondolom csak nem olyan hülye, hogy a saját lakhelyét adja meg szóval arra vagyok kíváncsi ha nem veszi át senki a pénzt azt én visszakapom?

2012. ápr. 28. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem veszi át, akkor vissza, de ne reménykedj, átveszi
2012. ápr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak így nem kapod vissza. Ha gondolod elkezdheted perelni, és majd valamikor visszanyerheted a 600ft-ot. És ezek épp úgy vannak vele, hogy 600 forintért úgysem pereled be,tehát ő csak nyer vele.
2012. ápr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
600ft-ot fizettél azért a leckéért, hogy munkalehetőségért SOHA EGY FILLÉRT SE szabad előre fizetni! Ha majd az első fizetésedből levonják, akkor beleegyezhetsz, de előre soha nem fizetünk. Te dolgozol, tehát nekik kéne fizetniük, ahol fordítva van, az átverés.
2012. ápr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltál olyan lúzer hogy bedőltél ennek a munkának nem nevezhető dolognak. Tanuló pénz, de amúgy megérdemled. Legközelebb ne csak akkor tégy fel egy kérdést miután átb@sztak, hanem esetleg előtte is hogy érdemes e..
2012. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!