Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tavaly év végéig rokkantsági...

Tavaly év végéig rokkantsági nyugdijat kaptam. Januártól a neve rehabilitációs ellátás lett/papíron/. Ugyanaz az összeg marad az újabb felülvizsgálatig. /A nyugdijas utazási utalványt megvonták. Minek minősülök most?

Figyelt kérdés
Akkor most végrehajtás szempontjából vonhatnak 33 %-ot,vagy nem?

2012. máj. 11. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyik pártra szavazott, vagy éppen hallgatásával támogatta-e a Fideszt a választáson!


Elnézést. Az együtt érző keserűség szól belőlem.

Sokakkal elbánt hasonlóképpen a Fidesz.

2012. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszát,ez tényleg így van D(. A kérdésemre még az illetékesek is félreérthető választ adtak,hogyan tudjam meg az igazat,fontos lenne./ha akarom fehér,ha akarom fekete????????????/
2012. máj. 11. 18:47
 3/3 Főzős Laci ***** válasza:

A "fideszezéssel" nem megyünk semmire!A híres Maszop-os kormányok is hoztak elég sok kétes értékű döntést.Az kap rehabilitációs ellátást,aki rehabilitálható.Én,hogy a veséim már nullák,maradtam "rendes" rokkant nyugdíjas.De jó nekem.

Szerintem aki rehabilitálható,az örüljön neki.

Persze tudom,hogy rosszul esik az utazási kedvezmény megvonás,azt hiszem ez egy átgondolatlan lépés volt.

És azt is tudom,hogy szinte felfoghatatlan,ha egy súlyos egészségi állapotú embert visszaminősítenek...

De bizonyára megvan benne az értelem.

2012. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!