Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol találok olyan hitellehetős...

Hol találok olyan hitellehetőséget, amit bármikor bármekkora összegben törleszthetek?

Figyelt kérdés

Szóval. November elejéig lenne szükségem egy nagyobb összegre (500.000ft). Hol tudok olyan hitelt felvenni, hogy felveszem pl. 5 évre, de november elején visszafizethetem a teljes, vagy egy nagyobb (mondjuk 300.000ft-os) összeget? Ilyenkor kell valami 'büntetést' fizetni?

Valamint, ha visszafizetek mondjuk 300.000ft-ot, akkor a maradékot elosztják a fennmaradó időre (4,5 évre), vagy addig fizetem a szerződésben foglalt törlesztőt (kb.15.000ft), amíg ki nem fizetem a hitelben maradt 200.000ft-ot?


köszönöm előre is ha valaki megérti, mit is akarok kérdezni, és segít!


2012. máj. 12. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A cofidis-t reklámozzák hogy lehet előtörleszteni büntetés nélkül.
2012. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, megnéztem már, csak ott nagyon magas a kamat... de akkor utánakérdezek
2012. máj. 12. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hitelt csak magas kamattal fogsz találni szerintem.

A cetelemnek az aura hitele is ilyen. Egy x összegű hitelkártya, megvan a minimális törlesztő összeg havonta, de többet is fizethetsz, sőt, egyben is befizetheted. Majd mikor ismét szükséged lesz pénzre, megint hozzányúlsz, és kezded elölről a visszafizetést.

Bár nem tudom ekkora összeget adnak-e.

2012. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
otp-nél van vmi Chitel, valószínű az lesz belőle
2012. máj. 15. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy az erstenel a joker kártya is ilyen.Tudsz levenni róla pénzt is.
2012. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Raiffeisen.

Ingyenes a visszafizetés (részben és teljesen is), a részleges előtörlesztés kezdeményezésénél nyilatkozol a módosítási kérelmen,hogy a havi részlet maradjon és hamarabb járjon le, vagy alacsonyabb legyen a részlet, és a lejárat maradjon.

2012. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az otp-nél van számlánk, eddig bennem nem is tudatosult, hogy csak ott tudok felvenni, ahova a fizukat utalják...
2012. máj. 20. 10:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!