Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha rendeltem egy terméket...

Judimudi kérdése:

Ha rendeltem egy terméket ebay-en, akkor ki tudom fizetni a bankkártyámmal és a PayPal-en lévő pénzemmel is egyszerre?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy rendeltem egy terméket, ami szállítási költséggel együtt 59 dollár. A PayPal-emen csak 1500 ft van (ami ugye nem elég), viszont a bankszámlámon is van egy kevés pénz, ami önmagában nem elég, de ezzel az 1500 ft-tal pont meglenne az összeg. Tehát így kombináltan is ki tudom fizetni az összeget, hogy a PayPal-ről elutalok 1500 ft-ot, a többit meg kártyán keresztül fizetem? Vagy inkább a számlámról küldjek pénzt a PayPal-re és onnan fizessem ki egyben?

2012. máj. 13. 13:30
 1/2 anonim válasza:
Paypalodon lévő 1500ft-ot váltsad ott dollárra....és ekkor felhasználódik ha dollárban kell fizetned...a többi meg kártyádról vonódik.
2012. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán fizethetsz így, mert először azt az 1500-at vonja le, aztán a maradékot a kártyádról, átváltani semmit nem kell.
2012. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!