Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék valutát vásárolni....

Szeretnék valutát vásárolni. Ki tudja, hol kapok a legolcsóbban? Melyik bankban vagy esetleg utcai váltóknál próbálkozzam?

Figyelt kérdés
A bankok szinte semmit nem változtattak a magas áraikon, pedig a forint eléggé megerôsödött. Hivatalosan és biztonságosan szeretnék vásárolni.

2012. máj. 14. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
az uccai pénzváltóban a legelőnyösebb. Kár keresgélni, úgyse nagy az eltérés, ha egyszer váltasz. az első pénzváltó, ami az utadba esik.
2012. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pesten laksz?


Az én kedvencem, ami elég jó áron ad valutát, a Nyugati pályaudvarnál van.

A Mcdonalds-al szembeni oldalon kell feljönni az aluljáróból, elindulsz a járdán, van egyből a sarkon egy drága váltó, azt hiszem lottózó is, és nem oda mész be, hanem tovább mész, és az első (vagy második?) sarkon van egy pici váltó, néhány lépcsőn kell felmenni, ajtó, és alig egy négyzetméteres az egész már ott is van a pult.

Nem egy megszokott neve van a váltónak.

Ki lesz rakva, hogy euró, svájci frank, dollár stb. mennyibe kerül, vagy mennyiért kapsz.

2012. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Amikor én ott váltottam az eurót, 10 forinttal jobban, mintha az első sarki drágábbik helyen váltottam volna, és 500 eurónál így nyertem 5.000 Ft-ot, nekem ez számított.

2012. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kizárt a 10 forintos külömbség, az uccai pénzváltóknál.
2012. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is kizártnak tartottam, hogy valaki az utcát uccának írja.

Az 5.000 Ft-os nyereséget pedig én zsebeltem be, nem Te.


: )

2012. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2012. máj. 16. 07:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Correct change pénzváltó.
2012. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!