Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A jelen gazdasági helyzetben...

A jelen gazdasági helyzetben melyik banknál vennétek fel az új lakás vásárlásra vonatkozó hiteleteket az alábbiak közül: OTP, FHB, Unicredit, Erste - ill. milyen kamatperiódussal (1 vagy 5 év)?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 22:32
 1/4 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
Összehasonlítanám a kezdeti díjakat és a havi törlesztőket. Amelyik bank a legkedvezőbb ajánlatot adja, azt választanám...
2012. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

visszaírtam az üzenetedre is.

Ott azt írtam, hogy személy szerint nekem szimpatikusabb a rövid kamatperiódus. A támogatott ft hitelnek viszont kedvező a kamata, ott akár hosszabbat is választanék. Megnézném, hogy mely referencia kamat alapján van beárazva és az, hogy alakult az elmúlt években és úgy hoznék döntést.


Újra van szocpol is. Azt is felvennétek?

2012. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a szocpolt semmiképpen: nem éri meg a 2 gyermek esetén kapott 800 ezer Ft a határidőre történő visszafizetésből keletkezett stresszt...
2012. máj. 27. 21:41
 4/4 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

Nem mondtam, hogy megéri. :)

de a lényeg, hogy igényelhető ismét, ha jogosult vagy rá.

2012. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!