Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior bankszámlám van,...

OTP Junior bankszámlám van, amin le lehet kötni 5000Ft-tól. Nekem van 25. 000Ft-om. Lekössem, vagy nem éri meg, inkább maradjon otthon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 22:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan sok, tudom, de valamit csak kamatozna, nem? 1 évre is lekötném.
2012. máj. 28. 23:00
 2/4 kapo1588 ***** válasza:
persze még mindig jobb mintha állna a fiókban.. de ne számíts nagy vagyonokra:) inkább próbálj meg spórolni hogy pl két havonta legalább egy ötöst le tudj kötni.
2012. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyáron dolgozni szeretnék a tescoba heti 5x és amit ott keresnék annak a felét még lekötném vele együtt.
2012. máj. 28. 23:11
 4/4 anonim válasza:
egyáltalán nem éri meg lekötni, multkor kérdeztem otp-be pont, nekem is van megtakarított pénzem, egy évre lekötném kb 2 ezret kamatozna vagy még annyit se és nem nyúlhatok hozzá, hát kössz inkább tartom a számlámon vagy a perselybe. Manapság nem szabad pénzt betenni a bankba!
2012. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!