Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi volt nektek az árfomyar...

Mennyi volt nektek az árfomyarögzítés igénylése és a szerződés módosítás közben eltelt idő?

Figyelt kérdés
K&H-nál adtam be az igényem lassan 3 hete. Tudom hogy 1 hónap a törvényben megadott idő, viszont érdekelne hogy másnak mennyire gyorsan megy. Köszönöm!
2012. jún. 1. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk az OTP-nél két hét alatt lezavarták, viszont annak ellenére hogy megígérték hogy nem számolnak fel kezelési költséget, összesen 200 000-et vontak le a hitelkeretből ilyen-olyan címen és összesen 6200 Ft-al módosult a törlesztőrészlet. Erre figyelj oda!
2012. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1., Milyen hitelkeretből? Ezt nem értem...


2., 6200 Ft havonta az nem sok. Akkor nektek nem is szállt el igazán a hiteletek?

2012. jún. 1. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!