Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha Nekem van tartozásom a...

Ha Nekem van tartozásom a T-mobilhoz (60 ezer ) felmondott telefonszerződés miatt és azt Én nem tudtam Fizetni Átadták a Bross holdingnak Hogy hajtsa be de arészleteket sem tudom fizetni tanulmányom miatt. Mire Számíthatok a Bross Holding felől?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó nagy behajtási költségre. Alapból minimum a duplája lesz, amit be akarnak majd hajtani rajtad. Ésszerűbb lett volna időben részletfizetést kérni.
2012. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja azt tudom :)de mivel se jövedelmem se tulajdonom se semmim mire számithatnék mivel még DIák vagyok:D Közmunka börtönbüntetésre tartozás miatt remélem nemkell számitanom azért :)
2012. jún. 6. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer lesz munkád. Addigra sokszorosa lesz a tartozásod. Ezen kívül az állandó bejelentett lakhelyeden végrehajtást kérhetnek. Anyádék biztosan örülnek majd neki. A számládra inkasszót tesznek, a jövendő munkahelyeden fizetésletiltással kezdesz. Pár év múlva 5-6szoros lesz amit be akarnak hajtani rajtad. Ja, elévülni se fog, mert elég évente egy -akár sima- levelet is küldeniük. Csak legyél ilyen vidám akkor is.
2012. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!