Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp-nél Viber utalással...

Otp-nél Viber utalással 3000-et utaltam és 10 ezret levont. Feltétel a minimum 10 ezres utalás?

Figyelt kérdés
Más nem otp-s honlapon olvastam hogy minimum a 10 ezer forintos utalás. Ha az otp-nél is így van akkor miért nem írják le hogy ez a feltétel??? Mert elolvastam róla az információkat az otp honlapján és egy szót nem ejtenek erről. Mit lehet ilyenkor tenni?
2012. jún. 10. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Eljönni az OTP-től és valami normális ban khoz menni. Az OTP úgyis rohadt drága
2012. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A VIBER utalás nagyon drága, a sima többszöröse.
2012. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A VIBER átutalás díja a belföldi forint átutalás díját jelentősen meghaladja (jelenleg: 0,5%; minimum 10.000 Ft, maximum 100.000 Ft)! A pontos tranzakciós díjakat üzletáganként a mindenkor hatályos Hirdetmény tartalmazza.
2012. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tanultam az esetből, ilyet többé biztos nem csinálok! Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 10. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért volt szükség viber utalásra? Ma már 24 órán belül megtörténik az átutalás "sima" módon is.
2012. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 puredirect válasza:
49%

Én is megszívtam ma... Nem ártana rájukküldeni a fogyaszóvédelmet, a viber funkció vállalatoknak készült, az otp meg betolja a lakossági szolgáltatások közé, persze mellé van írva hogy 10e-100 ezerig terjed de totál félreérthető.

Én pl azt hittem hogy 10e-100e ig vonják a 0.5%-os díjukat... persze 3 szor kell leokézni de egyszer sem írták oda hogy mennyi is a végösszeg. Ha ott lett volna soha nem okézom le...

2012. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is épp most szoptam be, nem az hogy anyagilag megterhelt, de undorító féreg dolog. Én is hibás voltam hogy nem olvastam utána.
2015. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is beszívtam. Azeért volt sietős az utalás, mert százasra kellett mennem, hogy mai nap a másikfélnél legyen a zsé
2018. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jópár éve 4 irán belül érkezik a lg online indított átutalás, utolsó.
2018. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!