Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » üdv egy banki alkalmazott meg...

üdv egy banki alkalmazott meg e kérdezheti hogy jön e utalás e a számlára?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
-e-e-e-e-e
2012. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Tied-e a számla e?

Vagy kié e?

- Hogy a te számládra e jön-e utalás e, azt nem e, semmi köze e hozzá e.

- Ha az alkalmazott e a saját e számlájáról e érdeklődik a saját e bankjában e, akkor ugyanúgy e megtudhatja, mint e bármelyik e ügyfél. E. E. ee.

2012. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, megkérdezheti, mert minden banknál vannak kedvezmények, hitellehetőségek, amik csak akkor járnak, ha havi rendszerességgel utalnak fizetést a számládra.
2012. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezhetni bárki kérdezhet bármit, legfeljebb nem válaszolsz ha nem akarsz.
2012. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a számla az enyém

és énszerintem lofasz közük hozzá

2012. jún. 6. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel különböző számla-, lekötési-, stb... konstrukcióknak feltételei vannak, kedvezmények, stb... nyilván azért kérdezte.

Van olyan számlacsomag, ami pl. díjmentes, ha havi x összeg érkezik rá.

Nyilván azért kérdezte, hogy ha tud akkor ajánl valami kedvezményt, nem kíváncsiságból kérdez meg egy vadidegen embert, hogy jön-e havonta pénz rá.


Az orvos ha megkérdezi, hogy van-e valami problémád, arra is így reagálsz?

2012. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért reagáltam igy mert a fizetésem állandoan arra a számlára megy és hó vége lett volna és -22 ft lett volna az egyenlegem csak azt nem értem hogy ugy van a szerzödés hogy 5000 ft al - ba vághatóm a számlám akkor mi a pics nek agonizált -22 ft on
2012. jún. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!