Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel jövedelemigazolás nélkül?

Hitel jövedelemigazolás nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy munkám, de sajnos nem bejelentett, jutalékos, kereskedői állás(naponta fizet, készpénzben).

Még nem kell, de ha szükséges, fel kell majd vennem kis összegű hitelt. Hogyan tehetem ezt meg? Van olyan megbízható hitelnyújtó, aki adna nekem kölcsönt jövedelem nélkül? Vagy ez teljesen lehetetlen?


Kis összegű, max. 100000 forintnyi összegről lenne szó.



2012. jún. 17. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
csak uzsorás.Illetva, ha már több éve van a folyószámlád egy banknál, és minden hónapban jön a számládra x forint akkor felajánlják a folyószámlakedvezményt
2012. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Elena2011 válasza:
Úgy tudom jövedelem nélkül csak jelzálog alapú személyi kölcsönt lehet, ha van lakás vagy autó.
2012. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bejelentett munkahely nélkül komoly pénzintézet nem fog veled szóba állni ( még a folyószámlahitel esetében is felhívhatják a munkáltatót visszaigazolandó a munkahelyet, és akkor bukta van).
2012. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!