Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más sem éri mostanában el a...

Kazsemestor kérdése:

Más sem éri mostanában el a Cetelem bankot?

Figyelt kérdés
Van náluk 1 folyamatban lévő hitelkérelmem.Csütörtökre küldtem vissza a szerződést postán,meg is érkezett (Postát megkérdeztem),hétfőn kapok sms-t,hogy még nem érkezett meg a szerződés...Telefon:"sajnáljuk,de vonalaink túlterheltek".Kipróbáltam,fél9 előtt még mondja,hogy csak fél9-től dolgoznak a munkatársak,15 másodperc múlva újra hívom őket,addigra túlterheltek.Tehát rajtam kívül is mindenki fél9kor hívja őket!Röhej.Más telefonszámot tud esetleg valaki,amin elérhetők?

2012. jún. 20. 08:55
 1/1 anonim válasza:
Én sem érem el pedig nagyon sürgős lenne a régi hitelkártyámat újra aktiválni sms ben nem engedi van egy újabb kártyám ahoz nem tudom a számlaszámot szóval smsben azt se tudom aktiválni. Ha valaki tudna megoldást annak örülnék. Személyesen a munkámból adódóan nem tudok bemenni mivel cetelem bank csak másik városban van.
2012. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!