Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél A -hitel tartozásom...

OTP-nél A -hitel tartozásom van,2008 óta. Megtalálnak?

Figyelt kérdés

Tavaly hívtak fel először ezzel kapcsolatban,(átadták az otp factoringnak) legutóbb pedig tegnap próbáltak. (de nem vettem fel.) A bejelentett lakcímemről visszamegy nekik minden levél "címzett ismeretlen/vagy ismeretlen helyre távozott". 2009óta egy pár hónapos megszakítással van bejelentett munkahelyem. Eddig még nem tiltottak le a fizetésemből. Még...

Nem azért nem fizetek mert nem akarok, hanem mert minimálbérből élek, és bérelek egy szobát..... Részletre sem tudnám sajnos. Segíteni nem tud senki. Elévülhet ez, valah? És ha visszamennek a levelek az számít valamit?

Az egyik havernak kb 12éve van otp a, és c hiteltartozása, és nem zargatják. Ez hogy lehet? Jelezném, hogy az én tartozásom, -a lakáshitelekhez képest-minimálisnak mondható. De nekem sajnos sok.. Valaki tudja, hogy hogyan lehet kikerülni ebből a szarból???


2012. jún. 23. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikerülni úgy lehet ha kifizeted. Valószínűleg nem fogják hagyni elévülni és előbb-utóbb fizetés letiltás lesz a dologból.
2012. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a hivatalos, bejelentett lakcímedről mennek vissza a levelek, akkor bizony minden ilyen levél megszakítja az elévülést.

Mivel kis tartozás, így lehet hogy még pár évig jönnek a levelek, gyűlik a költség meg a kamat rá. Aztán lehet egyszer csak kiadják végrehajtásra, és nézhetsz.

2012. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mennyivel tartozol?

mert nekem vesztességként leírták.

2012. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, a munkatársam ugyanezt játszotta évekig. Aztán hirtelen behajtóhoz került az ügy, és a késedelmi kamatok miatt többszázezres tartozása keletkezett. Még mindig nincs vége, azóta egy bolondok háza az élete.
2012. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!