Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Munkanélkülieknek is lehet...

Munkanélkülieknek is lehet már hitelkártyát igényelni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm épp nem rég mondta,hogy tud hitelkártyát igényelni,(még a munkanélküli hivatalba sincs bejelentve)de nekem hihetetlen.Mégis mi lenne a fedezet erre?Vagy azt akarják,hogy mindenki eladósodjon?!

Már ha egyáltalán nem kacsa a dolog...



2012. jún. 23. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenről még én sem hallottam. Bár vannak olyan kártyák amire úgy kell x összeget tenned és azt levásárolhatod, de ha kimeríted akkor is lemehetsz mínuszba egy x összegig de azt később neked kell befizetned. Ha elfogyott róla a pénz akkor neked kell rátenned.
2012. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igényelni bárki igényelhet, max nem kapja meg.

HK-hoz kell munkaviszonyt igazolni, ha nem tud, akkor elutasítják.

Esetleg lehet hogy kapott ún. DM levelet az adott banktól ( ha meglévő ügyfelük), de azokat a személyre szabott ajánlatokat is elbírálják, ami végződhet elutasítással is.

2012. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!