Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gyeden lévő, és olyan, akinek...

Gyeden lévő, és olyan, akinek nincs a nevén lakás, tud-e valahol fölvenni 200 000 ft -os hitelt?

Figyelt kérdés
Gyeden vagyok, tehát nincs munkaviszonyom... és nincs lakás a nevemen, tehát valami személyi kölcsönre , vagy hasonlóra gondolok.
2009. júl. 8. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Folyószámlahitel pl?
2009. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg folyószámlám sincs, a postás hozza a gyedet. Leírom részletesebben, miről van szó. Van egy 18 éves lányom. Az ő apjától már réges rég elváltunk, és a volt anyósom a lány nevére berakott a postára 200 000 ft-ot, takarékjegyen, hogy majd a lányom temetesse el őt, ha meghal. Igen ám, de a lányom ugyanolyan link, mint az apja /pont ezért váltunk el/ és egyet gondolt, kivette a pénzt, és elszórta az összeset. Persze a mama nem tud erről. Na, most viszont a nagyi mégis ki akarja vetetni onnan a pénzt, mert meggondolta magát, és inkább a lakást újítaná föl belőle. Csakhát ugye nincs meg már a pénz. Én meg gyeden vagyok már a 20 hónapos fiammal, mert pár éve újra férjhez mentem és bár sok idő van a két gyerek közt, mégis bevállaltuk a kicsit. Mi a túrót csináljak? Hogyan és honnan szerezzek 200 000 ft-ot? A lány is még iskolás, néha diákmunkát végez, de abból még kajára is alig futja. Valaki segítsen...Sajnos muszáj tartanom a hátamat a lányom miatt, beteg, kezelésekre jár, na mindegy ... hosszú.
2009. júl. 8. 08:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha őszinték lesztek a mamához. A lány ha már elköltötte a pénzt, álljon oda a mama elé és magyarázza meg, hogy kellett neki a pénz, elköltötte, a mama úgyis sokáig fog még élni, majd visszateszi ha keres. Jobb ha a gyerek vállalja a felelősséget azért amit csinált, mert ha csak takargatod amit csinált, abból nem tanul. Ha meg valahogy kiderül mégis az igazság, nagyobb baj (veszekedés) lehet belőle, mintha most őszintén bevallja. Legfeljebb menj vele, állj mellette, bizonyítsd, hogy nagyon kellett a pénz.
2009. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legyünk őszinték?! Te nem ismered a volt anyósomat! Amikor a lányom kicsi volt, még el is rabolta tőlem, azt sem tudtam napokig, hogy hol van a gyerekem. Borzasztó rosszindulatú, még a házat is ránk gyújtaná, ha elmondanánk az igazat... Meg kell neki adni az összeget, és mit mondjunk, hogy ruhákra, mozira meg hasonlóra költötte el a gyerek?!
2009. júl. 8. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a férjed dolgozik, akkor vegyetek fel az Ő nevére személyi kölcsönt, Te meg legyél adóstárs. A GYED meg az Ő fizetése biztos, hogy elég fedezet 200.000 Ft-hoz.

Azért számoljátok ki, hogy a részleteket tudjátok-e majd fizetni.

2009. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, én a gyesemre kaptam személyi kölcsönt a santander banktól, igaz 3 éve. Kezes kellett. Ha van barátnőd, aki kezesnek, esetleg adóstársnak elmegy neked, akkor érdeklődj bankoknál. Mennyi a gyeded?Persze fontos, hogy ne legyél Bár listán!
2009. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 500ezret kaptam.
2009. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!