Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti hogy tudtatok kilábalni a...

Ti hogy tudtatok kilábalni a sok mínuszból? Van olyan akinek sikerült (segítség nélkül) munkával, spórolással letudni a személyi kölcsönöket, hiteleket?

Figyelt kérdés
Másnak is nehéz ez, és sokan vannak akik ugyanígy vannak ezzel, hogy nagyon nehéz a mínuszokat visszafizetni átlag fizetésből? vagy valakinek sikerült? Milyen spórolási módszereket ismertek?

2012. jún. 27. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sikerült. Szinte mindenről lemondtunk,és így szép lassan visszafizettük a majdnem 4 milliós hitelt
2012. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mennyi idő alatt? nem segített senki bele? Ha ez így igaz, akkor nagyon biztató amit mondasz.
2012. jún. 27. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Senki nem segített. Hiába kértem meg apámat,hogy vegyen fel hitelt, amiből kifizetném az egész tartozásomat,és utána csak oda kéne fizetnem. Nem segített. Így legalább 7 felé kellett fizetni( ami elég sok volt a kamatok miatt)

Eladni már semmit nem tudtunk,így maradt a létszükséges élet.

Nem volt semmink a szó szoros értelemben. Se internet,se telefon (volt egy öreg mobil amin csak hívni tudtak minket,mi nem tudtunk telefonálni,mert nem volt feltöltve)

Nem volt kábeltévénk,semmink. Nem nyaraltunk,nem jártunk moziba. Minden termékből a legolcsóbbat vettük. pL: A legolcsóbb 100 forintos wc papírtól kezdve a szappanig,és a legolcsóbb kenyérig.Ruhát nem vettünk, inkább megtanultam varrni,stoppolni..Szinte csak zsírós kenyeret ettünk egy pohár vízzel. Ritkán ettünk húst,mert nem tellett rá. Másodállást vállaltunk,hogy mindent időben fizessünk.

Sok-sok átsírt éjszakám volt.

Majdnem 3 évig tartott,mert sok kamatot kellett vissza fizetni..Kemény volt..De ma már semmi hitelünk nincs..

2012. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az kemény. Minden elismerésem. Csak az a baj, hogy most az árfolyamkülönbözet miatt kétszer annyival tartozom mint amit felvettem, úgy hogy már a felvett összeg felét visszafizettem. De azért nem adom fel, spórolni kell.
2012. jún. 27. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem 4 milliót vettem fel. Jó ha volt 2 millió..De az évek alatt a sok késedelmi kamat,és egyéb bírságok 4 millióra megemelték.
2012. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tessék? szerinted ez nem lehetséges, hogy visszafizette a hitelt?
2012. jún. 27. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!