Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elbuktam 500 Eurót, rajtam...

Elbuktam 500 Eurót, rajtam kívül álló okok miatt. Mennyi idő alatt és hogyan tudnám spórolással visszanyerni?

Figyelt kérdés

Azt nem részletezném, hogyan veszítettem el a pénzt, mert az túl konkrét... A lényeg, hogy két egész életre kiható helyzet közül kellett választanom úgy, hogy nem választhattam mindkettőt, mert ütik egymást... (korábban úgy állt a helyzet, hogy választhatm mindkettőt, aztán közbejött egy istenverte dolog, ami miatt nem). Már az elején egyértelmű volt, hogy melyiket választom és hogy ez azzal a következménnyel jár, hogy elbukom az 500 eurót.

Most azonban rettenetesen érzem magam, mivel csóri főiskolás lány vagyok, nem dolgozom, szüleim tartanak el, akiknek mellesleg megmondani sincs merszem a veszteséget, mert ott törne ki a 3. világháború. amúgy is az én pénzem volt, amit nagy nehezen takarítottam meg és most nincs többé.


A kérdésem, hogyan tudnám és mennyi idő alatt összespórolni ezt a pénzt? nyilván nem várom a sültgalambot, nyáron, amint elvégeztem a vizsgáimat, elmegyek dolgozni, de mivel van egy enyhe-szintű vásárlásmániám, ezért nehéz lesz megállni h a megmaradt pénzemből ne vegyek ruhákat stb.


rettenetes helyzetben vagyok, ugyan a másik alternatíva valamelyest vigasztaló, mert kapok utána havonta 350-500 eurót 4 hónapig, mégse vigasztal ez a hatalmas veszteség, még az öngyilkosságot is fontolóra vettem, mert nem tudok ezzel együtt élni. segítsetek!!!!!!!!!


2010. máj. 26. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
vállalj fekete munkát. állitólag van amelyik nagyon jól fizet.
2010. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez elég kacifántos. Szerintem adj fel szexhirdetést. Rövid idő alatt rengeteg pénz. Sokan csinálják.
2010. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj el pár olyan dolgot amit "enyhe szintű vásárlásmánia" miatt vettél és már nincs rá szükséged.
2010. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Tudod mit nem értek, ha a másik alternatíva miatt, ahogy Te írtad kapsz 4 hónapig 350-500eurot, akkor mit sírsz az egyszer elbukott 500 euro miatt??????????????,

EZ NAGYON NEM TISZTA!!!!

2010. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
elmész nyáron dolgozni, nem veszel semmit, és 2 hónap alatt megvan maximum.
2010. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

500 euró egy laptop ára.(140e ft)


Mondd a szüleidnek hogy vettél egy laptopot majd pedig utána egy héttel ellopták a vonaton

2010. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia.

én tudok egy megoldást, de itt nem reklámozhatom. ha gondolod hívj fel: 06-70/339-3502

2010. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat... némelyiket...


az a pénz, amit fogok kapni a másik lehetőséggel, teljes mértékeben el is fog menni a megélhetésre (külföldi ösztöndíjról van szó), tehát abból egy szem tiszta hasznom sem lesz, sőt még nekem kell ráfizetnem valószínű.


szexhirdetést sosem adnék fel, nem vagyok olyan.


próbálok inkábbnéhány dolgot eladni, amiben nem reménykedem, de nincs jobb mód...

2010. máj. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!