Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van -e még valaki aki a reg....

Van -e még valaki aki a reg. -díj+több részlet befizetése ellenére sem kapott kölcsönt A MEDICAL CREDIT Kft-Től?

Figyelt kérdés

#medical-credit
2012. jún. 28. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem több százan. Soha nem tanulnak az emberek.
2012. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kft nem adhat kölcsönt, a bankok, takarékok, hitelintézeteknek mind Zrt (vagy Nyrt) formában kell működniük, ez az első gyanús pont. A második az, hogy szerintem te egy fogyasztói csoportba jelentkeztél, így könnyen lehet, hogy éveket kell várod, hogy megkapd a pénzt, de ezt aláírtad szerződéskötéskor.
2012. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz, de egy családtagom írta alá. Keresem a többi károsultat!
2012. jún. 28. 17:59
 4/16 lacccci válasza:

Szia!


Ismerősöm is beugrott nekik...


Lehet tudni részleteket?

-mikor írták alá

-mekkora összegű az ígért "kölcsön"

-mennyi volt az eddig befizetett pénz

2012. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igért 4M

aláírás kb 3hónapja

Befizetett 250 000+2havi részlet kb 300

2012. jún. 29. 18:31
 6/16 anonim ***** válasza:

A nagypapám járt náluk.

Minden gördülékenyen zajlott szerencsére , meg is kapta júniusban a kért összeget.

2012. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Meg tudnád kérdezni tőle hogy csinálta?
2012. júl. 17. 07:24
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt mondja fizetett előtörlesztést.
2012. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A nevelt fiam is 250 000-et + 2havi előtörlesztést, többet nem tudott fizetni.Ha a pénzt megkapta volna akkor tudtak volna valamibe kezdeni, éppen ezért kellett volna neki a kölcsön ennek már több hónapja. Kérdezem én előbb nekem kell kölcsönadni, hogy kölcsönhöz jussak? Most ezt a pénzt sem akarják visszaadni!
2012. júl. 18. 14:06
 10/16 anonim ***** válasza:

Már írtuk, hogy ők nem bank, hogy kölcsönt adjanak. Ők egy fogyasztói csoport, aminek egy-egy tagja kapja meg időnként az igényelt pénzt a többiek befizetéseiből. Ha valaki szerencsés, akkor hamar hozzájuthat, ha kevésbé, akkor akár évekig is fizethet előre. De ez benne is volt a szerződésben, amit aláírtak.

Nyilván nem adják vissza a pénzt, hiszen az már valahol másvalakinél van "hitel" formájában, plusz a fenntartási költségekre megy el.

Ha kölcsön kellett, miért nem bankhoz mentek?

2012. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!