Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnél van hitelem, de...

Providentnél van hitelem, de összetűzésbe kerültem a képviselőmmel, aki egyben jó barátom is? Mit tudok tenni a lent leírt esetben? Ha megtudja a családom tehetek-e jogi lépéseket? Felvételt képviselő visszahallgathat-e? (diszkrét ügyfél vagyok)

Figyelt kérdés

Egy régi ismerősöm provident képviselő, nap mint nap találkozunk. Az történt, hogy reggel fel jött hozzám és kikelve magából (mert túl kevés fizetést kapott) közölte kilép a cégtől....én diszkrét ügyfél vagyok a családom nem tudja hogy hitelt vettem fel tőlük, és nem is kéne megtudniuk...

Összeszedtem a papírokat, és felhívtam a központot, hogy van-e lehetőségem banki átutalással fizetni, mert "ha elmegy a képviselőm nem szeretném ha kijönnének hozzám" a telefonos ügyintézőmmel megbeszéltem mindent...

Majd nem telt el 10 perc és a barát-képviselőm őrjöngve rontott rám, hogy jól bekavartam, mert nem tudta a cégnél még senki, hogy ő el "akar majd jönni" (olyan sms-t kapott, hogy az ügyfél tudomása szerint új képviselő lett kihelyezve) hát ezt sem mondtam

A beszélgetést rögzítik, és mivel hogy a család barátja az ügyintéző, ezért én azt mondtam neki hogy nem hangzott el hogy ő el akarja hagyni a céget, ő vissza hallgathatja a beszélgetést? vagy csak "komolyabb" ügyeknél van-ez, mert most kapálózik hogy én kevertem be neki, és meg foglya hallgatni, és ha tényleg tettem akárcsak célzást is arra, hogy el akar jönni, elmondja hogy hitelem van a családnak.

Most mit csináljak?



2012. júl. 6. 13:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!