Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnél felvett anyósom...

Providentnél felvett anyósom férjem nevére hitelt, amit csak ma tudtunk meg mivel mi is szerettünk volna kölcsönt felvenni OTP-nél, de már nem tudtunk mert KHR-en van. Vajon ki az igazán hibás? A képviselő vagy az én drága jó anyósom?

Figyelt kérdés

persze már 2 éve nem beszélünk.

Ma azonnal bementünk a providenthez, hát eléggé segítőkésznek tünnek az ügyben.

TUdna segíteni nekem abban, hogy ennek mi lesz a vége?

El kell jutnuk oda, hogy a férjemet vegyék le a Bárról, mert ő tiszta egy szem hitel nincs a nevén.

kérlek segítsetek nekem.


2010. febr. 17. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A képvislő hibázott.

Én is kértem tőlük hitelt.A képviselővel 15 évig együtt dolgoztam.Mégis a kérelem kitöltéséhez elkérte a személyi igazolványomat,a keresetem igazolásához a számlakivonatomat,és kellett egy tanu is.

Azt nem tudom,hogy van-e mód levenni a férjed a listáról,de követeld tőlük.Hogy az OTP elismeri-e és kaptok-e hitelt,azt nem tudom.Ők a legszemetebbek hitelügyben az összes bank közül.Több ismerősőm megjárta már velük.

2010. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

"Ők a legszemetebbek hitelügyben az összes bank közül.Több ismerősőm megjárta már velük."


Kik szemetek? Miért szemetek? Ők miért szemetek mert azt kapták hogy van az illetőnek tartozása. Nem a csaló a szemét?

2010. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hogy vehetett fel az anyósod a férjed nevére hitelt? Ez csalásnak minősül. A férjed menjen el a rendőrségre tegyen feljelentést. És amennyiben a rendőrségi kivizsgálás során kiderül, hogy nem ő írta alá a szerződést akkor a KHR listáról is le kell vegyék. Szerintem mindketten hibáztak a képviselő óriásit!!!!!! ez akár a munkahelyébe is kerülhet.
2010. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, az anyósod hamisította a férjed aláírását, tehát bűncselekményt követett el. Ebben bizony ő a fő hibás, a képviselő csak bűnsegéd.
2010. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nagyon hasonlíthat a férjed a mamára, ha a képviselő nem vette észre, hogy férfi adatait viszi fel, és egy nő űl vele szembe. talán megkéne kérdezni a férjed, hogy nem tartja a mamával a kapcsolatot a hátad mögött!
2010. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ma voltunk a Providentnél.

Bebízonyosodott, hogy nem a Férjem írta alá a szerződéseket.

Úgyanis kettő van a nevén az egyik 60ezer a másik 150ezer a kettőből az elmaradás 160 000 Ft.

A feljelentést megtettük a Képviselő ellen.

Ha ő elismeri akkor ennyi, de ha nem...akkor bonyolodik tovább a helyzet. Írás szakértő...

Tudja valaki, hogy egy ilyen ügynek a lebonyolodása mennyi idő??

Köszönöm segítségeteket.

2010. febr. 22. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
egy-másfél év
2010. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég érdekes ügy! A "kedves " mamát kellett volna feljelenteni, mert ő tette el a pénzt és valósznű ő írta alá a szerződést. De tény, hogy a képviselő is hibázott. Ezért elbocsájtják, ha még nem tették meg.

Egyébként elég érdekes, hogy a mama honnan tudta a fia személyi igazolványszámát, érvényességét, lakcimkártyaszámát és a személyiszámát. Mert ezek nélkül nem kaphat hitelt senki. Én bizony nem tudom a gyerekemnek ezeket az adatait. Pláne, ha nem is beszélnek egymással. Sántit ez az egész. lehet a férjed, sak elötted tagadja le.

2010. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!