Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Segítség! Hogy tudok pénz...

Segítség! Hogy tudok pénz feltölteni paypal-ra? Kezdő vagyok még:/ Valaki leírná részletesen?

Figyelt kérdés
Elolvastam mindent, de ezzel a google fordítással nem igazán világos:S

2012. júl. 15. 21:40
 1/6 anonim válasza:
81%

Pl: Átutalhatsz a bankszámládról.

Ehhez az kell, hogy a bankszámla és a paypal accuont egy néven legyen. Ezután amennyit akarsz, annyit utalsz, ide:

Kezdeményezett neve: BofA re: PAYPAL PTE LTD Bank Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest

Bankszámlaszám: 10918001-0000000115050684

Transfer ID: ez nagyon fontos, hogy megnézd a saját accountodnál a My Account -> TopUp fülnél, hogy mi a Te saját Transfer ID-d és csak azt a 14 karakterből álló betű és számsort úgy ahogy van, beírd az utalás közlemény rovatába! Aztán vársz. Nekem 48 órán belül jóváírták a pénzt. (munkanap)

Én AXA számláról utaltam, és teljesen ingyenes volt, mert sem az AXA, sem a PayPal nem vont le semmilyen költséget.

Más banknál lehetnek az utalásnak költségei, de tudtommal a PayPal nem von le semmit, a teljes utalt összeg elérhető, egyből el is lehet költeni.


Ez akkor érdekes, ha nem kapcsolod közvetlenül a bankszámládat a PayPal accounthoz, akkor ugyanis közvetlenül tudsz fizetni a bankszámládról. Én személy szerint biztonságosabbnak találtam az utalásos módszert, mert ha bármi okból elveszik, vagy más kezébe kerül a paypal accountom elérése, úgy nem kell féltenem a bankszámlámon lévő pénzt, csupán annyit, amennyit a paypalon tartok éppen.

2012. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nem világos nekem. Tehát akkor:

Úgy akarom hogy ne legyen közvetlenül hozzácsatolva a paypalhoz, hanem ott egy külön kis számlán legyen a pénz és arra utalgatok mikor akarok. Tehát Rámegyek a "Top up" fülre.

Kész eddig vágom. Azt is kenem hogy azt a transzfer ID-t be kell írnom valahova... de hova a *? Meg hogy a nevemnek is egyezni kell valahol... de azt se tudom hol... És hogy a bankom nevét is be kell írni. K&H nál vagyok. Mit írjak be? "K&H Bank Zrt. 1095 Budapest" ????? Jah és hogy ezt hova írjam???... azt se vágom. Ugye a profil fülnél ott van, hogy Bk hozzáadása; Hitelkártya hozzáadása stb. Nekem ezekkel nem kell törődni ugye? mivel én nem akarom hozzácsatolni. Nekem a csak a "Top Up" fülnél kell töltenem és annyi, ugye?

2012. júl. 19. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is: honnan akarsz pénz tölteni a paypalodra? Bankból átutalással, internetbankodból számládról, vagy honnan?

Szerintem a legegyszerűbb ha van bankkártyád akkor csatold a paypalhoz és nem kell feltölteni semmit, hanem arról vonja majd le.

2012. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahaaa, okés köszönöm Szépen! Amúgy, a bankkártyámról akartam volna paypal-ra utalni, de akkor csatolom aztán csókolom.
2012. júl. 19. 22:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah hozzá van rendelve a bankkártyám Paypal-hoz. Megerősítve hogy az enyém kóddal, minden. Azt a 400 ft-ot jóvá írták a Paypal számlámon. De több pénz nincsen rajta. Most akkor ha fizetek Paypallal egy webshopban mondjuk 10.000 Ft ért Akkor vona le a kártyámról ugye? attól h a paypal számlámon csak 400 ft van. Vagy akkor mivan?
2012. júl. 20. 16:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Áh már vásároltam is. És a kártyámról vonta le tényleg. Nagyon szépen köszönöm, ezt tök egyszerű:)
2012. júl. 20. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!