Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell megadni a bankszám...

Hogyan kell megadni a bankszámla számot?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra vonatkozik, hogy amikor a munkaadó kéri a bankszámla-számom, és a kitöltendő papíron 24 négyzet van, kötőjelekkel. Bárhol nézem, a számlaszám az csak 16 karakter hosszú. mit kellene a többi négyzetbe írnom? valahol már láttam hogy valami számsorral kell elkezdeni, és csak utána írom a számlaszámomat, de mit kell az első 8 helyre írni?

2012. júl. 16. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első 16 helyre írod a számlaszámodat és az utolsó 8 rublikába pedig nullákat írsz.
2012. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az utolsó 8 rublikát üresen kell hagyni,ne írj bele semmit.

Nekem is 16 jegyű a számlaszámom és amikor utalok,ott is 24-et hoz,csak az első 16 jegyet kell beírni a többit üresen szoktam hagyni,tehát 0-át sem kell írni!

2012. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!