Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék felvenni gyors...

DaniBP20 kérdése:

Szeretnék felvenni gyors hitelt, szabad felhasználásra. Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

A Cofidis elutasított (nem tudni miért,nem mondtak okot), a Providentnél pedig kevés az összeg és nem túl megbízhatóak..


A lényeg, hogy 20 éves vagyok augusztusban leszek 21, de a pénzre most lenne szükségem, sürgősen.

Dolgozom, van havi nettó 145.000,-es keresetem már 2 éve folyamatosan. Soha nem volt hitelem, nem törlesztek, magyar állampolgár vagyok, van állandó lakcímem...


Kérlek ha van bármilyen ötletetek, nagyon hálás lennék, nem tudom kit, hogyan keressek, soha nem próbálkoztam hitellel, de most szükségem van rá és vissza tudom fizetni, mert a fizetésemen kivül vannak egyéb juttatásaim is, ez egy vészhelyzet.



2012. júl. 19. 10:32
 1/9 A kérdező kommentje:

A probléma még az, hogy a Cofidis és a Providenten kívül nem is ismerek több olyan "szervezetet" akik ilyen jelzálog mentes hitelt ajánlanánk (tudom, hogy magasabb kamattal, de ez lényegtelen a helyzetemben)

Sajnos nincs lakásom, vagy autóm (az én nevemen legalább is)

2012. júl. 19. 10:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éve nettó 145e Ft összeg érkezik a számládra, akkor a számlavezetőd minden további nélkül ad 3-500e Ft-ot "azonnal" folyószámlahitelként. Szóval ott próbálkozz, ne Providentnél.
2012. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hitelt csak BANKTÓL vegyél fel. Akik a reklámújságokban gyorshiteleket hirdetnek, közülük sok a szélhámos. Vannak, akik fogyasztói csoportokat hoznak létre, annak keretében hirdetik a hitelt és még neked kell előre befizetni. A bankon kívül mindenkit felejts el.
2012. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Ekkora fizetésre adnak hitelkeretet. De ha teheted, oldd meg máshogy, kérj kölcsön ismerőstől! Én nagyon befürödtem ezekkel a hitelekkel.

Vagy ott van még a diákhitel, persze ahhoz járnod kellene valami suliba, akár kamuból is.

2012. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%
Nagyon vigyáz,hitelközvetítőnél ne vegyél fel hitelt,becsapnak de nagyon!!!Saját tapasztalat!
2012. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Most olvastam a net-en, hogy a Budapest Bank 6 mill.Ft-ig kínál szabad felhasználású gyorshitelt. Nézd meg!! www.budapestbank.hu/hitel
2012. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, csak a probléma az, hogy a fizetésemet én KPban kapom, erről van munkáltatóim ugyan, de a következő probléma hogy 20 éves vagyok és a bankoknál 21éves korhatár van.

Sajnos úgy adódott a helyzet, hogy nem tudok várni míg 21 éves leszek ez egy sürgősebb ügy.


Probálkoztam már a:

Provident-nél (de nagyon nagyon nem szimpatikus és max 250.000 Ft-ot ajánlanak)

Cetelem elutasított minden ok nélkül

Cofidis is..


Beszéltem egy pénzügyi tanácsadóval, Ő még ajánlotta az ERSTE bankot, de azt mondta, hogy sajnos mostanában akármilyen jó a háttér, elutasíthatnak és nem mondják meg miért, mert sérti a személyiségi jogokat..


A hátterem pedig tökéletes lenne:


Lackím van

20 éves elmultam

Van munkahelyem 2 éve, teljes

Soha az életben nem vettem fel hitelt és nem vagyok semmilyen listán

Még 3 évig van határozott idejű szerződésem a céggel

Egyedülálló vagyok és nem tartok el senkit

Ráadásul a kiadásaim a számlákra alig érik el a 20.000 /hó-t


Vészhelyzet alakult ki és nem tudok kilábalni belőle mert elutasítanak ilyen háttér mellett..

2012. júl. 20. 15:10
 8/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Budapest bankot, sajnos náluk is 21 éves kortól lehet igényelni, pedig egészen korrektnek tűnt az ajánlat többféle hitelre is..


Sajnos nem tudok senkit sem bevonni és nem is szeretnék, ez az én egyéni problémám a saját döntésem és szeretnék kilábalni belőle, vállalva a kamatok fizetését ami a későbbiekben nem jelentene problémát.


Csak folyamatosan elutasítanak és még csak az okát sem tudom.

2012. júl. 20. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudok segíteni, de egy gondolat: Ha azt látják a munkáltatóidon, hogy 3 éves határozott idejű munkaszerződésed van, akkor ha 3 évnél hosszabb futamidejű hitelt igényelsz, eleve elutasítanak.
2012. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!