Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet-e Magyarországról az...

Lehet-e Magyarországról az USA-ban lévő, vagy egyáltalán bármilyen más országban lévő bankban számlát nyitni?

Figyelt kérdés
Amerikai AppStoreba szeretnék feltölteni egy programot , ehhez kéne merikai VISA/Master Card. ű

#bankkártya #MasterCard #Amerikai VISA
2012. júl. 21. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy egy bankban csak személyesen tudsz bankszámlát nyitni, tehát minimum ki kellene utaznod ehhez az USA-ba...


Aztán még az is lehet, hogy ottani lakcím, munkahely is kellene (tartózkodási vízum)...


Vannak olyan ügyvédi irodák, akik segítenek külföldi céget létrehozni, ők abban is tudnak segíteni, hogy külföldi bankszámlát tudj nyitni (persze ez pénzbe kerül)...

2012. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is hallottam offshore cégrõl de erre igazából nincs szükségem

Nekem csak egy kártya kéne amire a pénzt küldik

hogy itthon tudjam felvenni.

Ha egy amerikai ismerõsömnek elküldeném az adataimat,

Õ meg tudná csinálni a kártyát,amit aztán postán elküldene??

2012. júl. 21. 16:16
 3/3 anonim válasza:
Moneybookers (Skrill) nem jó? Mindenhol elfogadják szinte az USA-ban. AppStore-hoz nem?
2012. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!