Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártya igénylés? (UniCredit)

Hitelkártya igénylés? (UniCredit)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan egy éve vagyok a fent említett banknál és van egy kisebb áruhitelem, nem vagyok elcsúszva vele, csak szeretném minél hamarabb kifizetni, ami kb 100 ezer forint lenne, szóval ha igényelek egy hitelkártyát, 200 ezer forintos hitelkerettel és ebből kifizetem az áruhitelt, amit a másik hónapban, a bankszámlámról visszafizetek a banknak, ami ugye így működik. illetve, átutalással oldanám meg az áruhitelt, mert azt olvastam, hogy internet is lehet használni vásárlásra, stb, szóval ez így nem annyira gáz?


2012. júl. 21. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az áruhiteleket nem lehet korábban visszafizetni. Illetve befizetheted természetesen az összes csekket egyben, de akkor is ki kell fizetned ugyanazt a kamatot, mintha az eredeti ütemezésben fizetted volna ki.
2012. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha kamatot is befizetem? vagy ez így nem lehetséges?
2012. júl. 21. 18:34
 3/3 anonim válasza:
Ha vissza akarod fizetni az áruhiteledet, akkor készpénzt kell kivenni a hitelkártyáddal, amit a kibocsátó bank magas kamattal büntet. A hitelkártyával vásárolni érdemes és ha határidő előtt (általában 45 nap) visszafizeted, akkor a hitel ingyenes. Ha a vásárlás után még jutalékot is kapsz (pl. Erste Joker Hitelkártya), akkor még nyerhetsz is rajta.
2012. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!