Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sürgősen szükségem lenne...

Sürgősen szükségem lenne 600000ftra, melyik bank a legjobb?

Figyelt kérdés

Cetelem, cofidis vagy másik bank?

melyiket ajánljátok? 21 éves egyéni vállalkozó, de személyi hitelt szeretnék felvenni!

lehetséges ez? fedezet, kezes nélkül.

mik a vélemények?



2012. júl. 25. 11:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén a cetelem személyi, online hitelével szemezek a legjobban...
2012. júl. 25. 15:16
 2/11 anonim válasza:
cofidis,mkb,otp,budapest,Provident,k&h,...---????::::
2012. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 okoskatörp ***** válasza:

Arra számíts hogy mivel egyéni vállalkozó vagy, jövedelemként a NAV igazolását fogadják csak el. Alapesetben a fedezet nélküli személyi hitel max. a 3 havi jövedelmed lehet, de ettől fel- és lefelé lehet eltérés.

Gyakorlatilag 28-29 % kamat körül sok bank kínál SZH-t, szerintem tök mindegy melyiket választod.

2012. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mindegyikkel az a baj, h vállalkozó vagyok, és így egyik sem repes értem! de a cetelemmel szemezek én is, lehet szólok vkinek.... jajj de rossz!
2012. júl. 30. 09:05
 5/11 okoskatörp ***** válasza:
Ha rám hallgattok, a Cofidis, a Cetelem, és a Provident kerülendő. Olvassátok végig az egész anyagukat, számoljatok, és rájöttök miért.
2012. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 okoskatörp ***** válasza:
Ha van terhelhető ingatlanod, vagy drágább (új) kocsid, szerintem olcsóbb a jelzálogfedezetű szabfel hitel.
2012. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

okoskatörp....ha végig nézed, akk szinte az összes bank 25-30%os thmmel dolgozik...ez van... csak ezek kiírják h mennyit kell vissza fizteni. ha kiszámolod az otp sem olcsóbb, csak az említett bankok kissebb futamidővel adják!

ennyi

2012. júl. 31. 20:27
 8/11 okoskatörp ***** válasza:

Akkor elölről:

- ha a jövedelmed a fedezet, akkor személyi kölcsönt vehetsz fel. Ekkor NAV 0-ás igazolás és jövedelemigazolás kell, mert e.v. vagy. Az éves kamat 27-31 % közt mozog banktól és a te hitelképességedtől függően.

A felvehető összeg nagyjából a negyedéves igazolható jövedelmed.

- ha jelzálogalapú szabadfelhasználású hitelt veszel fel, akkor lesz egy egyszeri költség az értékbecslés, a közjegyző és a földhivatal. A kamat 11-14 %, megint a paraméterektől és a bank kockázatvállaló kedvétől függően. Ekkor is kell a NAV-tól minden papír.

- ha az agyonreklámozott engedélyes uzsorás cégektől veszel fel hitelt, lehet hogy többet adna és nem kérnek be minden igazolást, de a kamat többszöröse a fentieknek.

- kérhetsz magánszemélytől is pénz, ami nem igazán legális. A kamat 3 számjegyű, ellenben nincs papírmunka. Ha nem fizetsz, agyonvernek. :(

2012. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
okoskatörp, ahogy olvastam a cetelemnél, h ha 600000et veszek fel akk kb 940000 kell visszafizetni! ami szerintem nem olyan rossz,a többihez viszonyítva! szted?
2012. aug. 3. 14:34
 10/11 anonim válasza:
Hát ja a többihez képest nem olyan rossz.
2012. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!