Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb lakossági számlacsomag? A jelenlegi bankomnál havi szinten 6000-et vonnak kb, ilyen-olyan jutalék címen, pedig elvileg ingyen veszek ki pénzt.

Figyelt kérdés
Melyik bankhoz menjek át? Van olyan számlacsomag, ami valóban nulla forintos, ha havonta érkezik rá jövedelem?
2012. márc. 1. 10:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Még ennyit hozzá, hogy a számlavezetés díja 490 forint, az éves kártyadíjat pedig novemberben vonják (1000 valahány forint), és mégis ilyen sokra jön ki a havidíj.


A tetejében felhívnak, hogy kössek biztosítást, helyezzek el náluk megtakarítást. Szóval váltani szeretnék.

2012. márc. 1. 10:01
 2/21 anonim ***** válasza:
ha havi 120ezer ft jövedelem érkezik a számládra, akkor a Raiffeisen díjnullázó csomagja díjmentes (sms szolgáltatást mondjad le, az úgy tudom fizetős), ha pedig havi 150ezer ft munkabér érkezik a számlára, akkor a KH zéró számlacsomagja is jó.
2012. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Sajnos nincs meg a 120, így az nem jó. Ezen kívül esetleg tudnál ajánlani olyat, ahol nem számolnak ilyen-olyan néven jutalékot? Csak számlavez. díj, kártyadíj, esetleg pénzfelvétel ára.

2012. márc. 1. 12:33
 4/21 kapo1588 ***** válasza:

Szia


Gránit bankot tudom ajánlani. Magas kamat számlacsomag. ingyenes számlavezetés 2 alkalommal ingyesen készpénzfelvétel. plusz jegybanki alapkamat minusz 2 % kamat jár rá, ami most 5. kártyadíj viszont itt is van úgy tudom. Ha csak alapszámlacsomagot kérsz akkor kisebb a kártyadíj de a kamat i s. Nincs megkötés hogy ide kell érkezzen a fizetésed stb...

2012. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Melyik bank ez??? Havi 6 ezer??? Persze... Ha még 120 ezer sem érkezik rá, igazán nem értem, miből tudnak egyáltalán vonni. És mi az, hogy elvileg ingyen veszel ki pénzt? A kondíciókat sem olvastad el? Az összes nulla forintos bankszámlának feltételei vannak, általában a rá érkező nagyobb jövedelem.
2012. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ez nem nullaforintos számla. Csak most keresek olyat.


Elolvastam a feltételeket. Épp ezért csodálom, hogy "jutalék" címen vonogatják a pénzem. Valóban jár nekik, 1% a pénzfelvételek után. De az sem 6000 még. Amikor erre rákérdeztem náluk, akkor csak annyit mondtak, hogy ez forgalmi jutalék. Nyilván van valami apróbetűs rész erre vonatkozóan. De ezzel nem tudok mit tenni, csak bankot váltani.

2012. márc. 1. 22:15
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként a 120-at éppen hogy nem éri el, szóval azért van miből vonni. És az a furcsa, hogy nem ám egyben vonják, hanem pl tegnap hónap végén lekaptak 1900 forintot csak úgy a semmire. Előtte számlavezetés díját (490 forint) plusz 2300-at, szintén jutalék címen.
2012. márc. 1. 22:17
 8/21 Frontosa ***** válasza:
UniCredit: ingyen kp felvét (idegen ATM-ből kettő ingyenes), korlátlan ingyen utalás, első évben ingyenes a kártya, Bonusz számlánál 315 Ft lenne a számlavezetési díj, 5685 Ft-ot máris spóroltál havonta, az évi 68000!!!.
2012. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 kapo1588 ***** válasza:
az enyém még mindig jobb bibibi:D
2012. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20:43 vagyok. Melyik bank ez? Hadd nézzem a kondícióikat.
2012. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!