Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online hiteligényléskor hamis...

Online hiteligényléskor hamis adat?

Figyelt kérdés
Mi van akk ha hamis adatok lettek megadva? utána néz a bank neki? baj származhat belőle? olyan h kevesebb rezsiköltséget írunk be...

2012. júl. 30. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom van e mód rá, de ha esetleg úgy dönt, hogy mutassad be neki az utolsó x hónap rezsi csekkjeit, akkor pl bukó lenne és szerintem azonnali szerződésbontás mivel ti szerződést szegtetek. és azonnal követelik a teljes hitelt rajtatok.


a kamuzásból csak baj származhat amikor pénzről van szó. azért kérdezik meg ezeket az adatokat, hogy kiszámolják, biztosan vissza tudjátok e majd fizetni. a ti érdeketek.

2012. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

milyen hitelt igényeltél online,

semmilyen papírt nem kérnek be, elég nekik az adatok behasalása?


Amúgy én pl. ingatlanfedezetes hiteleket intézek és ott beírhatom azt az igénylőre, hogy a megélhetési költség mondjuk 10ezer ft fő/hó, de a bank akkor is nagyobb összeggel fog számolni. Úgy tudom a KSH adataira alapoznak.

2012. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

cetelemnél igényeltem online, de kell papírok fénymásolatát beküldeni. Mosta az a baj, h vállalkozó vagyok, és én semilyen hitelhez nem jutok! :s ezért édesanyámat kértem meg és neki lennék az adóstársa. az van, hogy a rezsiköltségnél kevesebbet írtunk, mert lényegében, minden édesapám nevén van... ebből származhat baj? a bank úgyis ellenőrzi gondolom, h kinek mennyi hitele van és hol!

vagy ilyenkor nem?

azt mondjuk h apu fizeti őket...

2012. júl. 30. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!