Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » FONTOS! Programtervező informa...

FONTOS! Programtervező informatikus vagy vegyész technikus?

Figyelt kérdés

1...Felvettek a Pannon egyetem MIK karára programozásra,de nemtudom hogy még 1 évet maradjak e szakközépbe,hogy befejezzem a vegyésztechnikusit vagy tanuljak e tovább az egyetemen.

Igazából az informatikát szeretem meg eltudnám magam képzelni játékszoftverfejlesztőként is, ezenkívül gondolkodó elemző típus vagyok a matekot is szeretem.

Viszont még SOSE programoztam és nem tudom,hogy mennyire tetszene


Vegyészet a labor munkát nagyon szeretem amit tanulunk,de maga a kémiát nem :DD

Voltam az ÁNTSZ-nél is az ottani munka környezet feladatok nem tetszettek.Nagyon stresszesnek tűnt a hely:)

2... Mennyit keres egy vegyésztechnikus Magyarországon?


A felvételit duplázással csináltam (matek:87%,info:94% (közép-közép). Mindkettőre élvezet volt tanulni :D



2012. júl. 31. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Az informatikus most divatszakma, minden második kis kocka az akar lenni, tele van minden állás.

A vegyész technikus életképesebbnek tűnik. Mondjuk szerintem ne az ÁNTSZben gondolkozz, hanem valami független cégbe mint szakértő.

2012. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezen kívül, ugye technikusit biztonságos is lenne megcsinálni, ha nemsikerül/jön össze az egyetem
2012. júl. 31. 19:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint ha nem bírom terhelést az egyetemen,lesz leglább valami szakmám
2012. júl. 31. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve hogy az egyetemért most már vagy tejelsz vagy sok év röghözkötés... én inkább tanulnék egy nyelvet, és szereznék ingyen piacképes diplomát Európa bármelyik egyetemén.
2012. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De azt érdemes kifizetni és utána kimész külföldre pár hónapon belül megtérül az egész.

Mennyi is ez az összeg?

2012. júl. 31. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég sok, de ha van más megoldás, szerintem ne kezd hitelekkel az életed.
2012. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Várom mások válaszát is, arra a kérdésre hogy mit látnak jó döntésnek! :)
2012. aug. 1. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!