Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most olvastam a neten, hogy...

Most olvastam a neten, hogy OTP junior kártya 24 éves koromig jár. Most is ilyen kártyám van. Még nem vagyok 24 éves, de mit kell tennem majd, ha elmúltam 24 éves? Cserélni kell kártyát?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az otp junior nem kártya, hanem számlatípus. Néhány hónappal a 24. születésnapod előtt kapsz majd levelet az otp-től, hogy mi a következő lépés. Én pont most kaptam meg: vagy bemegyek hozzájuk intézkedni a számlám ügyében, vagy ha nem, akkor automatikusan átraknak jump számlára, ami azt hiszem, 28 éves korig használható. Szóval valami ilyesmire számíts.
2012. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor számla, csak nem olvastam pontosan el
2012. aug. 3. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!