Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi kell egy junior kártya...

Mi kell egy junior kártya készítéséhez?

Figyelt kérdés

A Takarékszövetkezetnél szeretnék Junior kártyát csináltatni.

Az érdekelne, milyen iratok kellenek hozzá( személyi, diák, taj stb.) illetve, hogy ha bemegyek az irodájukba és személyesen igényelem, mennyi ideig tart maga a kártya elkészülése.

Online tranzakciókhoz kellene, ezért érdekelne, hogyha mondjuk megcsináltatom a kártyát holnap, és azt mondják, hogy kipostázzák nekem 2 héten belül, akkor én elkérhetem az online tranzakciós kódot, és használhatom azt online tranzakcióra még mielőtt kipostázzák a bankkártyát, vagy amíg nincs a kezemben a bankkártya, addig online nem vásárolhatok?

Szombaton csináltatom meg, és legkésőbb hétfőn már megkellene vennem valamit.

Előre köszi a válaszokat.


2012. febr. 10. 21:43
 1/1 Mariann9 válasza:

Én is csináltattam ilyet pár hónapja a fiaimnak.

Kb.1/2 órát vett igénybe a két számla papírmunkája.

Nem kellett neki 1 hét és postázták a kártyákat, pedig saját fotót választottunk rá.

Először aktiválni kellett online az ügyintézőtől kapott kóddal, amit meg is kellett rögtön első belépéskor változtatni.

Sajnos a kártyával 14 év alatt nem lehet semmilyen tranzakciót végrehajtani, sem átutalni, sem vásárolni, online sem.

Csak a pénzfelvétel működik, de annak a napi limitjét be kell állíttatni már az OTP-ben, számlanyitáskor, különben azt sem engedi, mivel alapjáraton "0" a limit. ( mi is így jártunk)

Kötelező nyitáskor 2000Ft-ot befizetni,ami rajta is marad a számlán.

Remélem segítettem.

Mariann9

2012. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!