Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mennyivel emeledett...

Kinek mennyivel emeledett mostanában a lakáshitele a lejárt türelmi idő után? /forintban felvett támogatott hitel/

Figyelt kérdés
most telik le a két évünk,amikor csak a kamatokat fizettük..kíváncsi vagyok az emelkedés mértékére..köszi
2012. aug. 4. 17:13
 1/3 A kérdező kommentje:
sehol senki?:(
2012. aug. 11. 21:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Náluk olyan hitel volt, hogy 5 évig fizettük a lakástakarékot, és ez idő alatt csak a kamatot meg ilyesmit. Most beforgatták a ltp-ban összegyűlt pénzt, kaptunk rá egy picike állami támogatást és így 6e-rel fel fog menni a háztörlesztőnk. Úgyhogy én úgy érzem inkább más lehetőséget választottunk volna. Persze jobb mint a devizahitel, de mi most ezt a 6e-t megérezzük rendesen. :(
2012. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos megérkezett a papir a kedves banktól...35 ezerrel emelkedett a törlesztőnk:( pluszban...ezek után nem eszünk..vagy nem tudom:(
2012. aug. 20. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!