Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyára úgyis tudok...

Bankkártyára úgyis tudok pénzt tenni, ha bemegyek mondjuk a postára és megadom a számlaszámom illetve az adott összeget?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Bankkártyára nem tudsz pénzt tenni, csak számlára! Igen ha bemész a postára és megadod a számlaszámot, akkor tudsz, csak költségesebb.
2009. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Személyesen befizetni csak a bankodban tudsz, sem postán, sem más bankban nem lehet. Tehát ha pl. neked az OTP-nél van számlád, akkor hiába mész be a postára vagy pl. az MKB-ba (vagy más bankba) nem fogsz tudni befizetni a számládra.
2009. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16:00 beíró rosszul tudja...


Pár éve már a postákon is be lehet fizetni az OTP számlákra!!! Valamennyi költsége van az átutalásnak, de 2 perc alatt megvan, nem kell a bankba menni.


Nem tudom, más bank számlájára lehet-e, de az OTP számláira biztosan lehet, ezt ki is írják a postahivatalokban! :D

2009. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"... Tehát ha pl. neked az OTP-nél van számlád, akkor hiába mész be a postára vagy pl. az MKB-ba (vagy más bankba) nem fogsz tudni befizetni a számládra..."


Ez sem igaz így!

Mert ha nekem például van egy MKB Bankszámlám, akkor bemehetek az MKB Bankba és onnan átutalást kérhetek egy OTP számlaszámra!

Vagy az MKB Bank NetBankos fiókomból simán átutalhatok pénzt egy OTP számlaszámra...


Nekem pl. több banknál vannak folyószámláim, bármelyikből átutalást kérhetek a másik számlámra.

2009. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

16:00-ás vagyok.


1. Ezt az OTP-s dolgot nem tudtam, de azt nem tudjuk, hogy a kérdező hol vezeti a számláját. Ha nem az OTP-nél, akkor nem tud a postán befizetni.


2. "Mert ha nekem például van egy MKB Bankszámlám, akkor bemehetek az MKB Bankba és onnan átutalást kérhetek egy OTP számlaszámra!

Vagy az MKB Bank NetBankos fiókomból simán átutalhatok pénzt egy OTP számlaszámra... " Ja, csak a kérdésben BEFIZETÉSRŐL volt szó, nem pedig átutalásról. A kettő nem ugyanaz.

2009. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!