Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol nyissak számlát neki?...

Hol nyissak számlát neki? Lányom aug-ban dolgozni szeretne 1 honapot, ( 18 mult még suliba jár, diákmunka, bejelentett) ahol fog ott azt mondták nyisson bankszámlát. Oda fogják utalni a pénzt. Hol nyissaunk neki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
KH-ban Trambulin-t
2009. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos, az olyan bankszámla-csomagok, amiket fiataloknak szánnak a bankok, azok többnyire ingyenes havi díjúak, de szinte semmi szolgáltatásuk nincs... :[


Nem javaslom az OTP-Junior számlát, mi pont emiatt jártuk meg vele : addig nagyon jó, míg pénzt gyűjtesz rajta, de csak 1x vehetsz fel költségmentesen ATM-ből pénzt havonta, minden átutalásra díjakat számolnak...


Én most a 18 éves lányomnak is felnőtt bankszámlát fogok nyitni, nekem is ez van évek óta és nagyon bevált :

K@H Banknál => Emeltszintű Elektronikus Számlacsomag


Havonta csak 500 Ft a számlavezetési díja, de ebben havi 4x díjmentes ATM-készpénzfelvét, korlátlan számú díjmentes NetBank-átutalás, korlátlan számú csoportos megbízás van benne (és ingyenesen 700,000 Ft értékű baleset- és életbiztosítás)... :D

Van benne Mobil-Info szolgáltatás is : minden pénzmozgásról SMS-ben értesítenek!


Díjmentesen adnak hozzá 1 db elektronikus bankkártyát és 1 db elektronikus e-NetBank kártyát és egy bankkártyaolvasó készüléket a NetBank használatához.


Lehet kérni hozzá dombornyomott bankkártyát is, ami univerzálisan külföldön is és az interneten is használható (első éves díja díjmentes), ehhez díjmentesen jár élet-, baleset- és poggyászbiztosítás külföldi utazásnál.


Én nagyon elégedett vagyok vele, hasonló számlám van az OTP-nél, de nincs ennyi szolgáltatása, amiért 1500 Ft-ot fizetek havonta. 8[


Sokan dicsérik még a CIB Bankot és ott a CIBEZZ! számlát, de úgy olvastam, hogy annak a szolgáltatásai közt sincs ingyenes átutalás, márpedig nem mindegy, ha 1 átutalásra többszáz Ft-ot kell kifizetni az "ingyenesség" fejében...

2009. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Előző vagyok :


Bocs, K&H Bankot akartam írni... :D

2009. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes infot, átgondolom, és még1x köszönöm, hogy irtál, irtatok.
2009. júl. 19. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Személyes tapasztalatból a K&H-t nem ajánlom. Ha van a közeletekben Takarék, én ott nyitnék számlát.

A K&H bár jók az akciói valami hihetetlenül idióta, van, hogy olyan dologért, amit a Takarékban simán egyszerre elintézek, háromszor kell visszamennem és kétszer még telefonálni nekik.

2009. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!